Ren Nanase w trzech odsłonach!

Tagi: | (Wpis dodany: 02.04.2009)


źródło: gamespot.com

Aż trzy firmy zamierzają wydać w najbliższym czasie figurki Ren Nanase z hentajowej gierki "Night Shift Nurses". Nieco zaskakujące jest to, że ich projekty są do siebie niezwykle podobne. Sami zobaczcie!

Oczywiście sytuacje, w których bardzo podobne do siebie figurki tych samych postaci ale różnych producentów wychodzą w tym samym czasie zdarzały się już wcześniej, ale zazwyczaj dotyczyły dwóch producentów. To też nie do końca ich wina - mogą wyprodukować figurkę, której model zaakceptuje licencjonodawca - to w sumie od niego zależy czy zgodzi się na dany prototyp. Jeśli jest upierdliwy wprowadzanie zmian może trwać i ostateczny efekt może znacznie się różnić od tego, który zaplanował sobie twórca. Ja osobiście uważam, że sytuacje takie jak ta to strata materiałów i sił twórczych (oraz pieniędzy). Nie lubię gdy na rynku pojawiają się podobne figurki (zwłaszcza w tym samym okresie) - wieje nudą i zjadaniem własnego ogona. Plusem może być jednak to, że jeśli ktoś zamierza taką figurkę kupić, to ma w czym wybierać. Jak sami poniżej zobaczycie, poszczególne wersje mogą się różnić zarówno ceną, jak i jakością.

Jako pierwsza wyjdzie Ren Nanase w wersji Solid Theater, którą można już rezerwować w niektórych sklepach. Wzbogacona jest ona o podstawkę imitującą podłogę szpitala oraz kilka akcesoriów ze szpitalem się kojarzących.

Ren Nanase Solid Theater ver.

WYMIARY:


skala: 1/7
wysokość: 12 cm
cena: 8 400 jenów
produkcja: Solid Theater
termin: czerwiec 2009
castoff: ?


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com

Kolejną wersją Ren Nanase jest zapowiedziana na lipiec Ren Nanase Chara-ani/Be-B ver. Poza mocno podobna tylko bardziej rozebrana, skala i cena większa od wyżej przezemnie wymienionej. Informacji o podstawce brak.

WYMIARY:

skala: 1/6
wysokość: ?
cena: 15 000jenów
produkcja: Chara-ani/Be-B
termin: lipiec 2009
castoff: nie


źródło: chara-ani.com


źródło: chara-ani.com


źródło: chara-ani.com

Ostatnią z Ren Nanse, której wydania można oczekiwać latem tego roku, jest Ren Nanase Kotobukiya ver. Jest ona obecnie dopiero w stadium niepomalowanego prototypu i nie ma zbyt szczegółwych informacji na jej temat. Jest za to kilka zdjęć.

WYMIARY:

skala: 1/7
wysokość: ?
cena: ?
produkcja: Kotobukiya
termin: lato 2009
castoff: ?


źródło: kotoblog.kotobukiya.co.jp


źródło: kotoblog.kotobukiya.co.jp

Na koniec w ramach bonusu, koleżanka Ren Nanase - Megumi Kazama Amiami Limited Tentative ver. Jak sama nazwa wskazuje jest to limitowan wersja do kupienia tylko w internetowym sklepie amiami.com.

WYMIARY:

skala: 1/7
wysokość: ?
cena: 8 400jenów
produkcja: Solid Theater
termin: czerwiec 2009
castoff: ?


źródło: amiami.com
1.5
Średnia ocena: 1.5 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja