Projekt Cheerful Japan!!!

Tagi: |

(Wpis dodany: 11.05.2011)źródło: Good Smile Company

Przyjemny sposób na pomoc Japonii!

!!!UPDATE by Hellzen!!!

Good Smile Company właśnie otworzyło stronę, na której mają się pojawiać gadżety i figurki (także innych producentów), których sprzedaż wspomoże odbudowę Japonii po tegorocznym trzęsieniu. Pierwszym z tej serii był, jak pamiętamy Nendoroid Hatsune Miku Support ver., a teraz przyszedł czas na dwie kolejne maskotki: Nendoroid Gumako i pluszaka Good Smile Seijin. Japończycy mogą już je zamawiać zarówno w internetowym sklepie Good Smile Company, jak i w Animate. Reszta świata musi poczekać na ten zaszczyt do 25 maja 2011 r.

Zamówienia będą zbierane od 25 maja do 7 czerwca br., co ciekawe na liście krajów do których GSC wysyła jest również Polska, jednak koszt wysyłki to w tym wypadku 2 000 jenów (do wszystkich krajów - o czym poinformowała Mikatan na swoim blogu). Każde zamówienie może zawierać do 5 figurek, nakład jest praktycznie nieograniczony, gdyż GSC wyprodukuje wyłącznie tyle sztuk, ile zostanie zamówione. Problem jest tylko z terminem dostawy - to niestety koniec października 2011 r. Ważne jest również to, że uiścić płatność można tylko kartą kredytową (w jenach). Będzie ona ściągnięta z konta zaraz po zakupie w sklepie, a nie jak to zwykle bywa - tuż przed wysyłką. Mimo wszystko chyba warto :)

I tak dla informacji: ze sprzedaży każdego Nendoroida 1 000jenów będzie przeznaczone na ten szczytny cel. W przypadku pluszaka będzie to aż 5 000jenów.

Nendoroid Gumako

WYMIARY:

skala: brak
wysokość: 10 cm
cena: 3 000jenów
produkcja: Good Smile Company
data wydania: wrzesień 2011/październik 2011
castoff: tak


źródło: Good Smile Company


źródło: Good Smile Company


źródło: Good Smile Company

Good Smile Seijin Plushie

WYMIARY:

skala: brak
wysokość: 53 cm
cena: 15 000jenów
produkcja: Good Smile Company
data wydania: wrzesień 2011/październik 2011
castoff: nie


źródło: Good Smile Company


źródło: Good Smile Company
3.333335
Średnia ocena: 3.3 (3 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja