Która figurka z maja jest najlepsza? Wyniki!

Tagi: |

(Wpis dodany: 20.06.2009)


źródło: amiami.com

Po raz pierwszy w wypadku naszych głosowań na najlepszą figurkę mijającego miesiąca mamy remis! Faktem jest, że w maju nie mieliśmy oczywistego faworyta (tak jak w poprzednich miesiącach). Z początku wydawał się nim Kojiro Sasaki od SQUARE ENIX, ale szybko musiał zmierzyć się konkurentkami czyli z Princess Mercedes of Ringford od Yamato czy Rise Kujikawa Swimsuit ver. od Wave.


źródło: nekomagic.com

Nendoroid Nao Mabinogi Staccato ver.
10% (2 głosy)
Vagabond Sculpture Arts Kojiro Sasaki
29% (6 głosów)
Chacha Asai Fully Poseable Figure
10% (2 głosy)
Man-Thing Comiquette Polystone Statue
0% (0 głosów)
Rise Kujikawa Swimsuit ver.
14% (3 głosy)
ID-3 HoiHoi-san
0% (0 głosów)
Terminator Salvation -1/6th Scale Marcus Wright Collectible Figure
5% (1 głos)
Claus von Stauffenberg
0% (0 głosów)
Yoko Real Image ver.
5% (1 głos)
Princess Mercedes of Ringford
29% (6 głosów)
Razem głosów: 21

Princess Mercedes of Ringford od Yamato to równorzędna zwyciężczyni tego głosowania - na równi z wyżej wymienionym Kojiro Sasakim (każda figurka otrzymała po 6 głosów). Oprócz tego oddaliście głosy na prawie wszystkie zaproponowane przez nas figurki - tylko 3 na 10 nie zyskało w Waszych oczach na tyle uznania, by zdobyć choć jeden głos. Moim zdaniem wśród tych figurek nie było tak naprawdę złego wyboru, były to zróżnicowane propozycje, które charakteryzują się ciekawym projektem i wysoką jakością. W majowej ankiecie oddaliście - jak na razie:) - rekordową liczbę głosów, bo aż 21. Dziękujemy! Mamy nadzieję, że za miesiąc będzie ich jeszcze więcej!

Odbyło się dziś także losowanie nagrody dla głosujących i szczęśliwą wygraną/szczęśliwym wygranym jest...Gratulujemy gargooletzowi (który mamy nadzieję wygląda tak jak na powyższym zdjęciu^_^) i prosimy o kontakt na figurkowo (at) figurkowo.com.

0

Napisane przez: figurkowo.com
Portret użytkownika figurkowo.com