Kilka zapowiedzi!

Tagi: |

(Wpis dodany: 10.05.2009)


źródło: ameblo.jp/gsc-mikatan

Kolejne bliższe bądź dalsze zapowiedzi, skany i prototypy. Warto się z nimi zapoznać!

Podczas nagrywania ostatniej reklamy Good Smile Company, na planie pojawiły się też Petit Nendoroidy z serii "Vocaloid". Brak jeszcze konkretów ich wydania, ale skoro zaczęto je oficjalnie pokazywać i promować, to pewnie już niedługo możemy się spodziewać ich w przedsprzedaży. Więcej zdjęć z planu znajdziecie tutaj, a poniżej sama reklama:

Good Smile Company wyda też specjalną wersję Petit Nendoroidów z "THE IDOLM@STER" z okazji (jak rozumiem) 4-lecia tejże gry. Będzie to THE IDOLM@STER Stage 01 Princess Gothic ver. i w przeciwieństwie do pozostałych wydań Petit Nendoroidów z postaciami z tej gry, nie będzie wydany w blind boxach, lecz w opakowaniu zbiorczym zawierającym gotowy zestaw. Opakowanie nawiązuje do wydań dużych Nendoroidów. Nie muszę chyba dodawać, że jest to wydanie specjalne, którego sprzedaż jest ograniczona do czterech miast w Japonii, w których będzie miała miejsce impreza "ANNIVERSARY PARTY SPECIAL DREAM TOUR" oraz do internetowego sklepu GSC. Gdyby jednak ktoś był w tym czasie w Japonii, podaję daty i miejsca:

THE IDOLM@STER 4-th ANNIVERSARY PARTY SPECIAL DREAM TOUR! Nagoya:
● Data: niedziela 17 maja 2009
● Miejsce: Klub Nagoya Diamond Hall

THE IDOLM@STER 4-th ANNIVERSARY PARTY SPECIAL DREAM TOUR! Osaka:
● Data: sobota, 23 maja 2009
● Miejsce: Namba Hatch

THE IDOLM@STER 4-th ANNIVERSARY PARTY SPECIAL DREAM TOUR! Fukuoka:
● Data: niedziela 24 maja 2009
● Miejsce: Fukuoka LOGOS

THE IDOLM@STER 4-th ANNIVERSARY PARTY SPECIAL DREAM TOUR! Tokio:
● Data: sobota, 30 maja 2009
● Miejsce: JCB HALL


źródło: ameblo.jp/gsc-mikatan


źródł: goodsmile.info

Mamy też dwie zapowiedzi z serii "Strike Witches". Pierwszą z nich jest Yoshika Miyafuji, którą wyda we wrześniu Alter w skali 1/8. Brak bliższych danych co do ceny i wymiarów.


źródło: wcloudxkumo.wordpress.com

Kolejną figurką spod znaku "Strike Witches" jest Sanya V. Litvyak, którą wyda Kotobukiya także w skali 1/8. Brak bliższych danych dotyczących tego wydania.


źródło: wcloudxkumo.wordpress.com

Na koniec dwie nowości od Kaiyodo czyli dalsze wydania w Revoltech Queens Blade Series. Po Reinie czeka na nas Revoltech Airi, która wyjdzie 1 lipca tego roku, w cenie 2 900 jenów. Po niej nadejdzie Revoltech Echidna która wyjdzie 1 sierpnia tego roku, także w cenie 2 900jenów.


źródło: wcloudxkumo.wordpress.com


źródło: wcloudxkumo.wordpress.com


źródło: wcloudxkumo.wordpress.com
4
Średnia ocena: 4 (3 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja